ANA
SAYFA
İLETİŞİM
BİLGİLERİ
FİRMA
PROFİLİ
Foto Galeri

Hizmetlerimiz

Faydalı Bilgiler

Süpürge Yedek Parçaları
İletişim
Züccaciye
Bakır Kalaylama
bakır kalayı  ve bakır-pirinç-gümüş eşyalarınızın  temizlenmesi  hakkındaki soru ve sorunlarınız için bize mail yoluyla veya 0 212 258 47 51-  0 535 209 51 82 no lu tefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.
1966  yılından beri Beşiktaş Ortabahçe cad. NO.19  daki  zücccaciye ve mutfak eşyaları satarak faaliyette bulunduğumuz iş yerimiz de yıllardır  dayımızın mesleği olan Kalaycılık ve bakır eşya temizleme işini de yapmaktayız.
Zaten (çelik ve benzeri kaplar çıktıktan sonra) yemeklerin tadı-tuzu da kalmadı diye sık sık duyarız çevremizden ..Her şeyden önce, kalaylanmış bakır kaplar çok sağlıklıdır. Bu kaplarda pişen yemekler çok lezzetli olur.
FİRMA PROFİLİ
0 212 258 47 51
0 535 209 51 82
Sipariş Hattı
47  YILDIR  HİZMETİNİZDEYİZ.  1966  yılından beri Beşiktaş Ortabahçe cad. NO.19  daki  zücccaciye ve mutfak eşyaları satarak faaliyette bulunduğumuz iş yerimiz de yıllardır  dayımızın mesleği olan Kalaycılık ve bakır eşya temizleme   ( bakır ibrik; bakır ve pirinç mangal ;bakır güğüm; Bakır tombak vs. ) işini de yapmaktayız.. Beşiktaş Kabalcı kitabevini  geçince yeni açılan Beşiktaş Koton giyim mağazası  ve    Beşiktaş  HSBC bankasının karşısında olan yerimizde  47 yıldır hizmetimize devam etmekteyiz. Son 25-30 yıldır  her ne kadar çelik, teflon  eşyalar mutfaklarda yer alsa da bir yaşam biçimi olan bakır eşyalar da vazgeçilmezliğini korumaktadır. Ancak sağlıklı ve temiz kalay yapan insanların azlığından dolayı bakır kap ( bakır tencere ,bakır tava , bakır cezve ,yumurta sağanı ) ve bakır ev  eşyaları kullananlar  kalaycı  bulamayınca sokaklardaki seyyar kalaycılara bu işi yaptırmak zorunda kalmışlar ve mağdur olmuşlardır. Çünkü  kalay yerine kurşun yapan bu kişiler   bakır eşyalara zarar verip, hem de sağlıksız yapmaktadırlar. Bakır kalayında elimizden gelenin  en iyisini yapmakla beraber ; yine   bakırdan  veya   pirinç   malzemeden  yapılmış   olan  güğüm , mangal, tombak ,bakır kevgir (isteğe göre kalay veya süs amaçlı kızıl )temizlemesi de yapılmaktadır. Bu vesile  ile geçmişte bize   güvenen müşterilerimize buradan teşekkürlerimizi iletmiş olalım.
0 212 258 47 51
0 535 209 51 82
info@bakirkalay.com